קצת עלינו

צוות In-Touch

צוות In-Touch, מורכב מיועצות מתחום משאבי אנוש, מדעי ההתנהגות וסוציולוגיה, אשר מספקות מענה מקצועי, הן בניהול תהליכי גיוס והשמה של מועמדים לתפקידים שונים בארגון, והן בהדרכה וליווי המועמד בתוך הארגון.

הצוות פועל להיכרות מעמיקה עם התרבות הארגונית של החברה, לומד להכיר את האנשים הפועלים בה, מבין את צרכי הארגון לעומק ובכך מסייע בכל היבטי ה HR באופן המקצועי ביותר.

לצוות In-Touch היכרות רבה עם עולם התעסוקה ורשת קשרים ענפה בעולם הגיוס מה שמאפשר להשפיע ולחבר בין המועמד לארגון המתאים.

צוות In-Touch בהובלתה של מירב אטון אמירי, המלווה מעל 15 שנים חברות וארגונים בכל היבטי הגיוס, שותפה להצלחות מרובות בתחום, ליווי של חברות סטארט-אפ מתחילות עד לתהליכי רכישה תוך נאמנות, שקיפות ומחויבות לצרכי החברות.

היכולות המקצועיות של הצוות מבוססות על ניסיון רב שנים בתחום משאבי האנוש, ניהול תהליכי גיוס, סדנאות, הדרכות, פיתוח מנהלים והשמה מדויקת ואיכותית של מועמד בתוך הארגון.

מירב אטון אמירי

המומחיות שלנו

במהלך השנים הובלנו תהליכים רבים ומגוונים בתחום התעסוקה ובניהול תהליכי הגיוס, התנהלנו מול חברות היי-טק מובילות, ארגונים ציבוריים, מוסדות אקדמיים ומפעלי תעשייה רבים. הובלנו פרויקטים גדולים ומשמעותיים בתחום ניהול תהליכי גיוס וההשמה שכללו התאמה של מאות עובדים למגוון תפקידים, החל מדרגי הביניים ועד לדרגים הבכירים יותר.

מירב אטון אמירי - תפיסת עולמי המקצועית:

טווח ארוך

אני מאמינה במערכות יחסים לטווח ארוך הן עם ארגונים / מעסיקים והן עם מועמדים. אני מלווה את רוב החברות במשך שנים ארוכות, בעליות ובמורדות ולעיתים אף תוך כדי שהם עושים שינויים בפעילותם העסקית המגדירים מחדש, מטבע הדברים, גם את צרכי הגיוס שלהם.

יעוץ מקצועי רחב

העובדה שאני מעניקה לחברות ייעוץ מקצועי רחב בתחומי משאבי האנוש מחד ושירותי השמה וגיוס מאידך, מאפשרת להם לרכז את כל פעילותם
ב- In-Touch. ההכרות העמוקה וארוכת השנים מאפשרת לי מבט מבפנים על הארגון ועל צרכיו, הבאים לידי ביטוי בפרופיל המועמדים שאני מתאימה לאותו ארגון.
רשת הקשרים האישית הענפה שיצרתי במשך השנים, מסייעת לי ליצור חיבורים נכונים ואיכותיים בין ארגונים ובין אנשים, וזו תמצית מטרתי המקצועית.

מעוניין/ת להצטרף לקהילת משאבי אנוש ירושלים?

קהילת משאבי אנוש ירושלים הוקמה על ידי חברת In-Touch. הקהילה פועלת כקבוצת עמיתים שמטרתה העברת ידע מקצועי בתחום משאבי אנוש, מתן כלים פרקטיים ליישום בעבודה בשטח,חשיפה למתודולוגית עבודה חדשניות ולמידה משותפת של כל חברי הקבוצה. בקהילה חברים סמנכ"לי/מנהלי משאבי אנוש מחברות הייטק מובילות, ארגונים חברתיים, מוסדות אקדמיה וארגונים ציבוריים ירושלמים.
הקהילה מתכנסת אחת לרבעון למפגשים בעלי תוכן רלוונטי לכל חברי הקבוצה, פועלת כקבוצת פייסבוק וואטסאפ להתייעצויות יומיות על סוגיות בוערות בתחום.
מקצוע משאבי האנוש בשל מורכבותו מלווה לעיתים בתחושה של "לבד במערכה" ומתוך כך הוחלט ליצור קבוצה שתשלב כוחות,תעניק מעטפת מקצועית רחבה ובכך תסייע בהתמודדיות ובאתגרים השוטפים.

מנהל/ת משאבי אנוש בירושלים?

מעוניין/ת להצטרף לקהילת משאבי האנוש שלנו?

מלאי את הפרטים וניצור עימך קשר

דילוג לתוכן