תוכניות ושירותים

בואו נעבוד יחד

צור עמנו קשר לקבלת פרטים

ייעוץ ארגוני

לאחר שנים רבות של עבודה עם ארגונים בניתוח תהליכים, עבודה עם מנהלים, יצירת מבנה ארגוני מחודש ומתן פתרונות לבעיות ארגוניות מורכבות, נוכל לסייע בהובלת תהליכי שינוי וצמיחה בארגונכם!

מחלקת הייעוץ הארגוני שלנו תדע לתאם עבורכם פגישת אפיון ראשונית, למפות את הצרכים שלכם כארגון ולאתר את הבעיות הקריטיות לשמם נדרש הייעוץ ולאחר מכן לבנות תהליך מקצועי, מותאם שיוכל להצמיח את הארגון באופן יעיל ופרקטי.

תכנית הכשרה לגיוס

חברת In-Touch מובילה את תחום החדשנות בגיוס בשותפות עם רוב החברות והארגונים בירושלים.

מירב אטון אמירי, מנכ"לית In-Touch ומירי סרבנוגור דירקטורית פיתוח עסקי של In-Touch, בנו את תכנית ההכשרה לגיוס מתוך היכרות מרובת שנים עם עולם הגיוס הגלובלי. מטרת התוכנית היא לתת למגייסים ומגייסות כלים פרקטיים חדשניים בניהול תהליכי גיוס בעולם הטכנולוגי. על מנת להכשיר מקצועית דור חדש של מגייסים/ות שידעו להתמודד עם האתגרים והחידושים של התחום.

מה התוכנית כוללת בפועל?

התוכנית תכלול חמישה מפגשי למידה בזום על תהליכי הגיוס בעולם המשתנה: Sourcing, head hunting, Linkedin, Github, Storytelling, Employee Branding, ראיונות עומק, בניית תכניות גיוס אסטרטגית, ועוד.

תגובות שקיבלנו על התוכנית:

תכנית הoutplacement שלנו

לעיתים חברות וארגונים מוצאים את עצמם במצבים הדורשים מהם תהליך של צמצום עובדים. במטרה לערוך תהליך זה בצורה הטובה ביותר הן לעובדים והן לחברות, חברת In-Touch מציעה תכנית Outplacement חדשנית הכוללת פגישות אישיות להתאמת תהליך ההשמה עבור כל עובד בפני עצמו.

במסגרת שירותים אלו אנו מסייעים ביצירת קורות חיים מותאמים, בניית פרופיל לינקדאין וביצוע הכנה מדויקת לראיונות עבודה. אנו מסוגלים לספק זאת על בסיס היכרות רבת שנים עם ה-DNA של לקוחותינו וניסיון בניהול תהליכי גיוס רבים.

התוכנית כוללת שתי פגישות אישיות עם כל העובדים המפוטרים, במהלכן: ניצור יחד קורות חיים מקצועיים ונבנה פרופיל לינקדאין מעודכן, נערוך תכנון מסלול קריירה חדש וניצור מתודולוגיה לניהול תהליך חיפוש העבודה, נמפה חברות שעשויות להיות רלוונטיות עבור המפוטרים/ות על פי ניסיונם ותחומי העניין שלהם, נערוך הכנה מדויקת לראיונות עבודה, נחבר את המועמדים למשרות פתוחות אליהן מגייסת In-Touch, ועוד.

תכניות לקידום נשים

Fem Forward

במחקר הגדול ביותר שנערך בארה"ב, נמצא כי המכשול הגדול ביותר העומד כיום בפני נשים בדרך למנהיגות בכירה, הוא במעבר מתפקיד ג'וניור לתפקיד ניהולי ראשון. כדי לתת מענה לבעיה זו ולאפשר לנשים להתקדם בתעשייה, נבנתה תכנית FemForward, שחברת In-Touch שותפה לייסודה.
מטרת התוכנית היא לפרוץ את תקרת הזכוכית הקיימת היום עבור נשים בהייטק. זאת על ידי הקניית כלים שיאפשרו לנשים להתקדם לתפקידים ניהוליים. המשתתפות מקבלות ידע והכוונה מדויקת וספציפית לגבי קידום הקריירה האישית שלהן.
עד היום התקיימו 4 מחזורים שבסופם מעל 60% מהנשים קיבלו העלאה מיידית בשכר ו/או קידום בעבודה בסוף התוכנית.

איך נראית התוכנית בפועל?
הקורס בנוי מסדרה של 9 הרצאות, העוברות על ידי מנהלות בכירות בתחום, שצברו ניסיון והגיעו להצלחות ניהוליות משמעותיות. באמצעות הקורס הן מבקשות להעביר את הידע שצברו לדור הנשי הניהולי הבא. בין המרצות: מירב אטון-אמירי מנכ"לית In-Touch, עדי סופר תאני מנכ"לית פייסבוק ישראל ועוד.
כמו כן, לכל משתתפת תשובץ מנטורית בכירה, שתנחה אותה לאורך הקורס, באמצעות 4 מפגשים אישיים, שמטרתם לבנות לה תהליך של תכנון קריירה נכון ומדויק בשבילה.

למי מתאימה התוכנית?
נשים בתפקידי ג׳וניור בהיי-טק בירושלים (החל מסטרטאפים ועד לתאגידים) בעלות ניסיון של שנתיים לפחות, עם תשוקה ומוטיבציה להתקדם לתפקידים ניהוליים.

החברות המובילות בישראל עובדות עם In-Touch

שוקל שינוי מקצועי?

פנה אלינו, ואנחנו נדאג לקריירה שלך​

דיסקרטיות מובטחת!

משרות חמות

We're In-Touch, a Jerusalem-based company that specializes in managing recruitment processes. We have partnered up with Taboola to build their Jerusalem office
The recruitment process is exclusively managed through In-Touch, so please forward your CV file to:
[email protected]

Description:

Taboola is looking for an experienced Software Engineering Team Leader to:
Establish, recruit and lead a team of highly talented developers who are working on large scale products and in a fast paced dynamic company .
Work closely with product management for achieving business goals.
Design, develop and own modules which have direct impact on company success

**The position is located in Jerusalem.**

Requirements:
● 3+
years of experience in managing a team and leading projects hands-on from end to end.
Experience in engineering best practices (code-reviews, testing coverage, agile methodologies).
Experience developing large scale distributed systems programming.
● 7+
years programming experience in Java or equivalent Object-Oriented language.
Experience with SQL and NoSQL.
BSc in computer science or equivalent.

 

**The position is directed to all genders**

please forward your CV file to:
[email protected]

לחברה תעשייתית גלובלית מובילה ומוכרת בתחומה דרוש/ה מהנדס/ת תפ"י לתפקיד המשלב: ניהול פרויקטים בהיקף נרחב, ניהול ותכנון רמות מלאי, ניהול תהליך ההזמנות, מעקב אחר יבוא וייצוא של פריטים, טיפול בשילוח, ביצוע אנליזות חודשיות והצגתן ללקוחות, ייעול ושיפור תהליכים, הורדת עלויות ועוד.
**המשרה ממוקמת באזור בית שמש**
דרישות
אקדמאי/ת מתחום תעו"נ או לוגיסטיקה- חובה
ניסיון של חמש שנים לפחות כמהנדס תפ"י- חובה. 
ניסיון בעיבוד שבבי- יתרון משמעותי.
אנגלית ברמה גבוהה- חובה 
אקסל ברמה גבוה- חובה
**המשרה פונה לנשים וגברים כאחד**

לחברת הייטק מובילה דרוש/ עוזר/ת אישית פרויקטאלית לתפקיד המשלב: ניהול ומעקב אחר פרויקטים, ניהול יומן, הכנת חומרים ומצגות, מעקב אחר Action Items, מעקב אחר תכנית עבודה, תיאומים, בקרות על תהליכי עבודה ועוד.
*המשרה ממוקמת בירושלים*

דרישות התפקיד: 

אקדמאי/ת- חובה
ניסיון של כ-3 שנים לפחות בניהול אדמיניסטרטיבי בהייטק- חובה.
אנגלית כשפת אם -חובה.

**המשרה פונה לנשים וגברים כאחד**

לחברת הייטק מובילה דרוש/ה אנליסט/ית פיננסי/ית לתפקיד המשלב: בניית נתוני תקציב שנתיים ומעקב בפועל לעומת התקציב, ביצוע ניתוח עלויות, ביצוע תמחור פנימי וחיצוני, קשר מול ממשקים מרובים, רכש ועוד. 
**המשרה ממוקמת בירושלים**

דרישות

תואר ראשון בכלכלה או B.Sc. בהנדסת תעשיה וניהול- חובה. 
שלוש שנים לפחות בעבודה בתפקיד דומה בהייטק – חובה. 
אנגלית ברמה גבוהה – חובה

**המשרה פונה לנשים וגברים כאחד** 

לחברת הייטק מובילה דרוש/ה אחראי/ת רכש אסטרטגי/ת לתפקיד המשלב: הובלת תהליכי רכש אסטרטגי, ניהול ספקים וקבלני משנה, ניהול התקשרויות וחוזים, ניהול משא ומתן מול ספקים, ייעול ושיפור תהליכים, מדדי KPI’S, הצגת נתונים להנהלה, עבודה מול קבלני משנה ועוד.
**המשרה ממוקמת בירושלים**

דרישות

תואר ראשון בכלכלה או B.Sc. בהנדסת תעשייה וניהול- חובה. 
שלוש שנים לפחות בעבודה בתפקיד דומה בהייטק – חובה. 
אנגלית ברמה גבוהה – חובה

**המשרה פונה לנשים וגברים כאחד** 

* הפנייה היא לגברים ולנשים כאחד
דילוג לתוכן