מירב אטון אמירי מנכ"לית חברת In Touch

מירב אטון אמירי, מנכ"לית חברת In Touch, מחזיקה בלמעלה מ-12 שנות ניסיון בתחום משאבי האנוש, ייעוץ תעסוקתי, אבחון והשמה.

במהלך השנים הובלתי תהליכים רבים ומגוונים בתחום התעסוקה ובניהול תהליכי הגיוס, התנהלתי מול חברות היי-טק מובילות, ארגונים ציבוריים, מוסדות אקדמיים ומפעלי תעשייה רבים. הובלתי פרויקטים גדולים ומשמעותיים בתחום ניהול תהליכי גיוס וההשמה שכללו התאמה של מאות עובדים למגוון תפקידים, החל מדרגי הביניים ועד לדרגים הבכירים יותר.

במרוצת השנים, בהן עסקתי בהשמה, בהעברת סדנאות בתחום התעסוקה, בהנחיית קבוצות ובהרצאות גיליתי את הסוד להשמה מוצלחת, אותו אני מיישמת הלכה למעשה בכל פרויקט אליו אני ניגשת. מהות הצלחה בתחום ההשמה, טמונה ביכולת להתחבר למחפש העבודה, להבין היטב את כישוריו, שאיפותיו ואישיותו ולהתאים בין כל אלה לבין צרכי הארגון, ה-DNA של הארגון והפרופיל האנושי של העובדים בו.

אני מאמינה במערכות יחסים לטווח ארוך הן עם ארגונים / מעסיקים והן עם מועמדים. אני מלווה את רוב לקוחותיי המעסיקים במשך שנים ארוכות, בעליות ובמורדות ולעיתים אף תוך כדי שהם עושים שינויים בפעילותם העסקית המגדירים מחדש, מטבע הדברים, גם את צרכי משאבי האנוש שלהם.

העובדה שאני מעניקה ללקוחותיי יעוץ מקצועי רחב בתחומי משאבי האנוש מחד ושירותי השמה וגיוס מאידך, מאפשרת להם לרכז את כל פעילותם ב-In Touch, תוך חסכון משמעותי בזמן ובמשאבים יקרים.

ההכרות העמוקה וארוכת השנים מאפשרת לי מבט מבפנים על הארגון ועל צרכיו, הבאים לידי ביטוי בפרופיל המועמדים שאני מתאימה לאותו ארגון.

שנים רבות של מחקר, למידה, חיבור בין אנשים לארגונים והובלה מקצועית של תהליכי השמה, סייעו לי ליזום ולהוביל פרויקטים בתחום התעסוקה. מטרת הפרויקטים הינה קידום שילובן של אוכלוסיות ייעודיות בעולם התעסוקה, כגון פרויקט תעסוקה לעולים חדשים בשיתוף הסוכנות היהודית ופרויקטים שונים להחזרת מפוטרים למעגל התעסוקה.

רשת הקשרים האישית הענפה שיצרתי במשך השנים, מסייעת לי ליצור חיבורים נכונים ואיכותיים בין ארגונים ובין אנשים, וזו תמצית מטרתי המקצועית.

 

>> אתם מוזמנים ליצור איתי קשר בכל שאלה הקשורה בתחום משאבי האנוש

 

 

 

*הטקסטים באתר כתובים בלשון זכר לשם נוחות. כל האמור באתר פונה לנשים ולגברים כאחד