ייעוץ והכוונה תעסוקתית זאת המומחיות של In Touch

In Touch (אין טאץ') מתמחה בייעוץ והכוונה תעסוקתית לאקדמאים ולבכירים במגוון תפקידי אדמיניסטרציה, כספים, תפעול, פיתוח והנדסה, IT, שיווק ועוד.

תהליך חיפוש עבודה מהווה הזדמנות לעצור לרגע, להתבונן ולבחון את הבחירות התעסוקתיות שלנו מחדש. תהליך החיפוש מעלה שאלות כגון: "איזה מקצוע מתאים לי?", "מהן החוזקות שלי?", "מדוע אני לא עושה את מה שאני אוהב לעשות?" ועוד ועוד. צוות In Touch יסייע לכם להגדיר, לעצמכם ולסביבה, מי אתם, מה הכיוון הנכון שבו כדאי לכם להתפתח ואף יסייע לכם לאתר משרות שיתאימו לפרופיל המבוקש.

אנו מזמינים אתכם לנצל את הניסיון עתיר השנים שלנו בתחום משאבי האנוש וההשמה ולקבל את התובנות שלנו באשר לעתידכם המקצועי. תהליך הייעוץ וההכוונה התעסוקתית שלנו כולל:

 

>> מרגישים שאתם צריכים הכוונה תעסוקתית? צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

 

 • ניתוח קורות חיים
  בכדי שנוכל לשפר את רמת מסמך קורות החיים, וביחס ישיר גם את סיכוייך להגיע לראיון עבודה למשרות שאליהן תפנה, אנחנו נקרא את הטקסט הכתוב במסמך קורות החיים שלך וגם את מה שלא כתוב בו. בשלב הבא נבנה פרופיל מועמד באמצעות שימוש במודלים ייחודיים שפיתחנו ב-In Touch ונפיק עבורך דוח תיקונים והמלצות.

 

 • ראיון עומק אישי
  בשלב הבא מנכ"לית In Touch מירב אטון אמירי תקיים עמך ראיון אישי ומעמיק שבמסגרתו תערך היכרות רחבה יותר גם בהיבט הכללי, אך בעיקר בהיבט המקצועי: נלמד על המטרות שלך, הנושאים החשובים לך, נאתר את החוזקות והיתרונות היחסיים שלך כמועמד ונעמוד גם על הנקודות הטעונות שיפור. במהלך הראיון מתקיימת גם סימולציה של ראיון עבודה ולאחריה יועבר משוב ויוצגו בפניך טיפים להצלחה בראיון עבודה.

 

 • ראיונות ממליצים (במידת האפשר)
  אחרי שהכרנו, גם אישית וגם באמצעות קורות החיים, וגיבשנו פרופיל מלא שלך הגיע הזמן לבדוק אותו "על אמת". אנחנו נבצע ראיונות ממליצים (בכפוף לתיאום איתך ובמגבלות הדיסקרטיות המתחייבת) על מנת לוודא שהדרך שבא אתה תופס את עצמך והפרופיל שהרכבנו, אכן מתאימים לחוות הדעת של האנשים שעבדו אתך במציאות. בתום השלב הזה נדע אם צריך לחזור אחורה לתקן ולעדכן או שאנחנו מכוונים ונעולים על המטרה.

 

>> מרגישים שאתם צריכים הכוונה תעסוקתית? צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

 

 • שיחת סיכום אישית והמלצות
  השלמת התהליך מתבצעת בשיחה טלפונית מסכמת עם אחד מיועצי הקריירה שלנו, בה תעברו יחד על התהליך, התובנות המרכזיות הנובעות ממנו, הנקודות החזקות והנקודות לשיפור, ובעיקר על מגוון התפקידים שאליהם אתה מתאים.

 

 • חברות במאגר המועמדים של In Touch
  מתוך האמונה כי השמה טובה מתחילה בהכרות עמוקה עם המעסיק ועם המועמד, בוגרי תהליך הייעוץ והאבחון מצטרפים באופן אוטומטי כחברים מועדפים אל מאגר המועמדים שלנו. בזכות העובדה שלאחר תהליך זה אנו מכירים אותך היטב, אנו בטוחים כי נוכל למצוא עבורך את המשרה המתאימה למידותך ולמידות המעסיק הבא שלך.

 

>> מרגישים שאתם צריכים הכוונה תעסוקתית? צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

 

 

*הטקסטים באתר כתובים בלשון זכר לשם נוחות. כל האמור באתר פונה לנשים ולגברים כאחד