ייעוץ והכוון תעסוקתי- עוזרים לך למצוא את המשרה הבאה שלך

תהליך חיפוש העבודה הינו תהליך מורכב ולעיתים אף טעון רגשית. בדיוק בשל כך פיתחנו סט של כלים שיסייעו לכם בתהליך, יבטיחו שתפעלו ביעילות ושתשיגו את התוצאה המיוחלת – משרת חלומות שמתאימה בדיוק לכם.

In Touch כאן בשביל לעזור לך למצוא את העבודה הבאה שלך. ב In Touch מרוכז ידע מקצועי שנבנה במשך יותר מ-12 שנות עשיה בתחום משאבי האנוש, ההשמה לתחום ההיי-טק, השמה למוסדות בירושלים וגם השמת אקדמאים למגוון רחב של תפקידים ביניהם: השמת בכירים, השמה בתחום הכספים, השמה בתחומי ה-IT והשמה למשרות מטה שונות.

בנוסף, חשוב לנו לתת לך ערך מוסף ועצות טובות לדרך כבר מהפגישה הראשונה אתנו. מועמדים אשר ליווינו במהלך הדרך מעידים על תהליך אבחון מקצועי ועל תמיכה והכוונה לאורך כל הדרך מה שסייע בסופו של דבר במציאת תפקידם הבא.

אתם מוזמנים לעיין במאגר המשרות החמות שאליהן אנו מגייסים כעת וגם לשלוח אלינו קורות חיים על מנת שנכיר אתכם ונוכל למצוא עבורכם את המשרה המתאימה ביותר.

השירותים שאנו מציעים למחפשי העבודה כוללים:

 • ייעוץ והכוונה תעסוקתית

  חיפוש עבודה חדשה הוא הזדמנות לעצור לרגע, להרים את הראש ולבחון את הדרך שבה אנו חיים. תהליך חיפוש העבודה מעלה לעיתים תהיות בסגנון "איזה מקצוע מתאים לי", "מהן החוזקות שלי?", "מדוע אני לא עושה את מה שאני אוהב לעשות" ועוד ועוד. צוות In Touch יסייע לכם להגדיר, לעצמכם ולסביבה, מי אתם, מה הכיוון הנכון שבו כדאי לכם להתפתח ואף יסייע לכם לאתר משרות שיתאימו לפרופיל המבוקש. צרו קשר לקבלת פרטים נוספים לגבי ייעוץ והכוונה תעסוקתית.

 • הכנה לחיפוש עבודה

  כולנו מכירים את הקלישאה שאומרת "לחפש עבודה זו עבודה במשרה מלאה". אז מעבר לקלישאה יש מציאות אמיתית, יש שוק תחרותי ויש עשרות מועמדים מוכשרים שמתמודדים על כל משרה נחשקת. לכן פיתחנו סדנת הכנה לחיפוש עבודה ייחודית ומקיפה שבה אנו נותנים למועמדים כלים להצלחה במשימת החיפוש, כיצד לבלוט מעל מועמדים אחרים ולהשיג את המשרה שרצינו:

i.         כתיבה נכונה של קורות חיים
ii.        הכנה לראיון עבודה
iii.      "האני הדיגיטלי שלי" – עשה ואל תעשה ברשתות החברתיות

>> צרו קשר לקבלת פרטים נוספים לגבי סדנת ההכנה לחיפוש עבודה של In Touch

 • ניתוח קורות חיים

  בכדי שנוכל לשפר את רמת מסמך קורות החיים, וביחס ישיר גם את סיכוייך להגיע לראיון עבודה למשרות שאליהן תפנה, אנחנו נקרא את הטקסט הכתוב במסמך קורות החיים שלך וגם את מה שלא כתוב בו. בשלב הבא נבנה פרופיל מועמד באמצעות שימוש במודלים ייחודיים שפיתחנו ב-In Touch ונפיק עבורך דוח תיקונים והמלצות.

 • ראיון עומק אישי

  בשלב הבא מנכ"לית In Touch מירב אטון אמירי תקיים עמך ראיון אישי ומעמיק שבמסגרתו תערך היכרות רחבה יותר גם בהיבט הכללי, אך בעיקר בהיבט המקצועי: נלמד על המטרות שלך, הנושאים החשובים לך, נאתר את החוזקות והיתרונות היחסיים שלך כמועמד ונעמוד גם על הנקודות הטעונות שיפור. במהלך הראיון מתקיימת גם סימולציה של ראיון עבודה ולאחריה יועבר משוב ויוצגו בפניך טיפים להצלחה בראיון עבודה.

 • ראיונות ממליצים (במידת האפשר)

  אחרי שהכרנו, גם אישית וגם באמצעות קורות החיים, וגיבשנו פרופיל מלא שלך הגיע הזמן לבדוק אותו "על אמת". אנחנו נבצע ראיונות ממליצים (בכפוף לתיאום איתך ובמגבלות הדיסקרטיות המתחייבת) על מנת לוודא שהדרך שבא אתה תופס את עצמך והפרופיל שהרכבנו, אכן מתאימים לחוות הדעת של האנשים שעבדו אתך במציאות. בתום השלב הזה נדע אם צריך לחזור אחורה לתקן ולעדכן או שאנחנו מכוונים ונעולים על המטרה.

>> מרגישים שאתם צריכים הכוונה תעסוקתית? צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

 • שיחת סיכום אישית והמלצות

  השלמת התהליך מתבצעת בשיחה טלפונית מסכמת עם אחד מיועצי הקריירה שלנו, בה תעברו יחד על התהליך, התובנות המרכזיות הנובעות ממנו, הנקודות החזקות והנקודות לשיפור, ובעיקר על מגוון התפקידים שאליהם אתה מתאים.

 • חברות במאגר המועמדים של In Touch

  מתוך האמונה כי השמה טובה מתחילה בהכרות עמוקה עם המעסיק ועם המועמד, בוגרי תהליך הייעוץ והאבחון מצטרפים באופן אוטומטי כחברים מועדפים אל מאגר המועמדים שלנו. בזכות העובדה שלאחר תהליך זה אנו מכירים אותך היטב, אנו בטוחים כי נוכל למצוא עבורך את המשרה המתאימה למידותך ולמידות המעסיק הבא שלך.

>> מרגישים שאתם צריכים הכוונה תעסוקתית? צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

>> מחפש את העבודה הבאה שלך? לחץ כאן

 • ספריית ידע

  כתבנו, ערכנו ואספנו עבורכם מאמרים, מדריכים וסרטונים שיעשירו את הידע שלכם בכל הקשור לחיפוש עבודה, להכנה לראיון עבודה, להצלחה במבחני מיון ומרכזי הערכה, טיפים, סודות מקצועיים ועוד הרבה דברים שכדאי שתדעו כשאתם מחפשים את המשרה הבאה שלכם. כנסו לקרוא הכל על ראיונות עבודה ועל הדרך הנכונה לעבור אותם בהצלחה.

In Touch מתמחה בהשמה בתחומים הבאים:

 • השמה לתחום ההיי-טק

  לצוות חברת In-Touch ניסיון רב בהשמת עובדים בחברות היי-טק. אנו עובדים עם חברות היי-טק ישראליות ובינלאומיות רבות, חברות סטארט אפ וחברות וותיקות. אנחנו מכירים היטב את החברות ונוודא שהמשרה המיועדת תהלום את ניסיונך, כישוריך ואישיותך. ההשמה לתחום ההיי-טק מתמקדת במשרות בתחום הנדסת התוכנה, הנדסת חומרה, הנדסת מכונות לוגיסטיקה, תפעול, ניהול פרויקטים, ניתוח מערכות, שיווק ומכירות.

 • השמה למוסדות בירושלים

  In Touch מאתרת ומגייסת מועמדים למגוון מוסדות גדולים הפועלים בירושלים מזה שנים רבות. אנו מכירים את המוסדות הללו לעומק, את אופי המועמדים הרצויים להם ואת דרישות הסף לכניסה לעבודה במוסדות בירושלים. קרא עוד

>> מחפש את העבודה הבאה שלך? לחץ כאן

 • השמה לאקדמאים

  אנו מתמחים בהשמת אקדמאים במגוון תחומים החל מתפקידים ראשונים מיד לאחר סיום הלימודים ועד להשמת בכירים בשלבים המתקדמים של הקריירה. קרא עוד

 • השמת בכירים

  In Touch ידועה בניסיונה העשיר באיתור ובהשמת בכירים במגוון תחומים. תחום השמת בכירים דורש רמת מקצועיות גבוהה, הפעלת שיקול דעת, שקיפות ודיסקרטיות. קרא עוד

 • השמה בתחום התפעול

  תפקידי תפעול הם תפקידים מרכזיים בארגונים יצרניים בתעשיה ובתחום ההיי-טק והם מתאפיינים בדרישה ליכולת ניהולית טובה וראיה מערכתית מחד ומאידך ליכולת ביצוע גבוהה בשטח. אנו מטפלים בהשמה בתפקידי תפעול ברמות שונות החל ממתאמים לוגיסטיים, אנשי תפ"י, מנהלי רכש, מנהלי שרשרת אספקה ועד לסמנכ"לי תפעול.

 • השמה בתחום הכספים

  השמה בתחום הכספים היא תמיד רגישה ביותר שכן מדובר גם בתפקיד מקצועי חשוב וגם במשרת אמון ממעלה ראשונה. בתהליך הגיוס וההשמה בתחום הכספים אנו בוחנים לעומק את יכולותיו המקצועיות של המועמד לצד אבחון אישיותי שבוחן התאמה לארגון הספציפי. לקוחותינו מגייסים אנשי כספים במגוון רמות החל ממנהלי חשבונות, כלכלנים, חשבים ועד לסמנכ"לי כספים.

>> מחפש את העבודה הבאה שלך? לחץ כאן

 • השמה בתחום השיווק

  תחום השיווק הפך לאחד התחומים המרכזיים ביותר בכל ארגון והוא משלב בתוכו יכולות אנליטיות עם יצירתיות ויכולת כתיבה וניסוח ברמה גבוהה. אנו מחפשים עבור לקוחותינו מגוון מועמדים לתפקידי שיווק שונים כגון מנהלי מדיה חברתית, מנהלי תקשורת שיווקית (Marcom), כותבי תוכן, אנשי SEO, מנהלי שיווק, סמנכ"לי שיווק ועוד.

 • השמה בתחום הביו-טק

  בישראל פועלות חברות ביוטכנולוגיה רבות העוסקות במחקר ובפיתוח יישומי לתחומי התעשייה, הרפואה, החקלאות והקוסמטיקה. אנו מלווים מגוון רחב של חברות בחיפושן אחר מועמדים מתחומי התמחות רחבים החל ממחקר ופיתוח וכלה בשיווק ובמכירות של מוצרי ביו-טק.

 • השמה לתפקידי אדמיניסטרציה

  תפקידי מטה ואדמיניסטרציה מהווים נדבך משמעותי בחיי כל ארגון ויכולתו לעמוד ביעדים העסקיים שעומדים בפניו. אנו מטפלים בהשמה של תפקידי אדמיניסטרציה בכל הרמות הארגוניות, החל ממשרות פקידותיות ועד למשרות עוזר אישי למנכ"ל חברות.

 • השמה בתחום הקמעונאות

  ללקוחותינו דרושים עובדים במגוון משרות בתחום הקמעונאות לרבות ניהול תקשורת שיווקית, ניהול מותג, תפעול, לוגיסטיקה ועוד.

 • השמה בתחום ה-IT

  תחום ה-IT הינו צורך משותף לכל הארגונים והחברות עימם אנו עובדים. לקוחותינו מגייסים אנשי IT החל מדרגים זוטרים ועד לדרגי הניהול הבכירים ביותר, לרבות תפקידי help desk, מנהלי רשת, מנהלי IT ועוד.

>> מחפש את העבודה הבאה שלך? לחץ כאן

*הטקסטים באתר כתובים בלשון זכר לשם נוחות. כל האמור באתר פונה לנשים ולגברים כאחד