הסדנא של In Touch תסייע לך לשוב אל מעגל התעסוקה

In Touch (אין טאץ') מתמחה בייעוץ ובהכוונה תעסוקתית למפוטרים, אקדמאים ובכירים, במגוון תחומים ותעשיות כגון מפוטרים מתחום ההיי-טק, מפוטרים מתחום הכספים וממגוון תפקידים נוספים.

ניהול תהליך הפרידה באופן מקצועי ואישי, כזה המקנה כלים וחבילת פתרונות לעובד המפוטר, הינו מהותי הן לחברה והן לעובד עצמו. אנו מכירים לעומק את התהליך המורכב העובר על אדם שאיבד את מקום עבודתו. אנו יודעים שהתהליך קשה גם כאשר החברה או המפעל נסגרו/ נמכרו וגם כאשר הפיטורין היו על רקע אישי. אנו מכירים את הצדדים הפסיכולוגיים הקשורים לאובדן העבודה, את התחושה האישית הקשה ואת הטלטלה שעובר המפוטר ואתו גם בני משפחתו הקרובים. ניסיוננו רב השנים בעבודה עם מפוטרים, סייע לנו לבנות סדנא שתתמוך במי שאבדו את מקום עבודתם, ותסייע להם לחזור במהירות אל שוק העבודה.

 

>> צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על סדנת חוזרים אל מעגל התעסוקה

 

סדנת חוזרים אל מעגל התעסוקה כוללת:

 • מפגש ראשון – התמודדות עם המצב החדש (מפגש בקבוצה)
  מי אני? איך אני נתפס בעיני החברה/ השכנים/ החברים/ הילדים/ בן הזוג? מה כדאי לי לעשות ואיך לגייס את החברים והמעגלים הקרובים על מנת שיסייעו לי?

 

 • מפגש שני – חיפוש עבודה אפקטיבי (מפגש בקבוצה)
  נטוורקינג וכלים דיגיטליים למקסום תהליך חיפוש העבודה.

 

 • מפגש שלישי – איך כותבים קורות חיים באופן שיגרום למעסיק לזמן אותנו לראיון (מפגש בקבוצה)
  אנחנו נקרא את מה שכתוב בקורות החיים שלך וגם את מה שלא כתוב בהם. לאחר הקריאה והניתוח נבנה פרופיל מועמד באמצעות שימוש במודלים ייחודיים שפותחו ב-In Touch ונפיק עבורך דוח תיקונים והמלצות שישפרו את רמת מסמך קורות החיים, וביחס ישיר גם את סיכוייך להגיע לראיון עבודה למשרות שאליהן תפנה.

 

>> צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על סדנת חוזרים אל מעגל התעסוקה

 

 • מפגש רביעי – ראיון עומק 1:1 (מפגש אישי)
  השלב הבא הוא ראיון עומק 1:1 מול מנכ"לית In Touch מירב אטון אמירי שבמסגרתו נכיר באופן אישי, נדבר על המטרות שלך, על הדברים החשובים לך וביחד נאתר את החוזקות והיתרונות היחסיים שלך וכן את הנקודות הטעונות שיפור. במסגרת המפגש מתקיימת גם סימולציה של ראיון עבודה שלאחריה תקבל משוב הכולל טיפים להצלחה בראיון עבודה.

 

 • מפגש חמישי – איך מצליחים בראיון עבודה (מפגש בקבוצה)
  הרצאה פרונטלית שזורה בדוגמאות אמיתיות מהחיים. כל השאלות הקשות והמכשילות שעלולים לשאול אתכם בראיון עבודה, שפת גוף, לבוש נכון לראיון עבודה ועוד. סימולציות, סימולציות, סימולציות – אנחנו רוצים להגיע למצב שכאשר תהיו בראיון עבודה אמיתי תרגישו כאילו כבר הייתם שם בעבר ותגיעו בטוחים ורגועים.

 

 • אימון וליווי טלפוני
  במשך חודשיים מתום הסדנא תוכלו לקבוע אתנו עד 3 שיחות אימון אישיות בנות 15 דקות כל אחת, שבה תעדכנו אותנו בפידבקים שקיבלתם מהשטח, ואנו נכוון וניתן את הזווית שלנו שתסייע לכם לעשות את ההתאמה בדרך למשרה החדשה שלכם.

 

 • חברות במאגר המועמדים של In Touch
  אנו מאמינים כי השמה טובה מתחילה בהכרות עמוקה עם המעסיק ועם המועמד ועל כן בוגרי תהליך הייעוץ והאבחון שלנו מצטרפים אוטומטית כחברים מועדפים אל מאגר המועמדים שלנו. בזכות העובדה שאנו מכירים כל כך טוב אנו בטוחים שנוכל לאתר עבורך משרה המתאימה בדיוק למידותך ולמידותיו של המעסיק הבא שלך.

 

>> צרו קשר לקבלת פרטים נוספים על סדנת חוזרים אל מעגל התעסוקה

 

 

*הטקסטים באתר כתובים בלשון זכר לשם נוחות. כל האמור באתר פונה לנשים ולגברים כאחד